PLAY play  Media Player  |  Web
128 kbps
PRÁVĚ HRAJE

Seznam kapel

Název kapely:
Volkmen
Fotka:
Město:
Horažďovice
Země:
Česká republika
Členové:
Pavel Horejš - Zpěv, kytara
Filip Duchoň - Zpěv, kytara
Petr Stulík - Basa
Milan Brablec - Bicí
Styl:
Pop - punk
Informace o kapele:
Na začátku všeho nebylo nic, vůbec nic než černočerná tma, rok 2009 a pizza se šunkou a sýrem, u které se sešel Pája (kytara, zpěv) s prvním bubeníkem Ondrou. Pronesl přibližně tato slova: Ahoj, ehm, já sem, hmm, chmm, jak bych to řekl, ehm, ano,....no jako jestli se mnou nechceš....jako to...jako...hmm...hrát v kapele? Po velice dlouhém a fyzicky náročném přemlouvání Ondra souhlasil. Později se ke kapele přidal Peťa (basa) a tak vznikla tehdejší kapela Panková nouze. Kapela hrála styl ,,řež do strun co můžeš dokuď neprasknou a až prasknou tak hraj dál,,. Držela se hesel jako: za žádnou cenu neladit (tehdy byl v kapele silně zastoupen názor, že ladí jenom amatéři), hladový muzikant je špatný muzikant a Punk´s not dead.

Po nějaké době z kapely odešel bubeník Ondra a nahradil ho horažďovický Jirka, který se nakonec rozhodl utíkat za míčem než mlátit do plechů.

V této době nastává druhá doba temna a nic nedělání - kapela hledala nového bubeníka, věsila na zdi a stěny zoufalé inzeráty: hledáme tě, ozvi se nám, klucí. Dlouho se nikdo neozýval, dodnes nevíme proč :/. Poté jako princ na bílém koni přišel pěšky rábský Radek. S ním kapela natočila první demo, které nikdy nevyšlo - Lepší než strunou do oka (proklik na youtubko). Ve třech se to táhlo dobře, ale ve čtyrech ještě lépe, a proto do kapely nastoupil Mates. Kapela takto fungovalo do konco roku 2011, kdy odešel bubeník Radek.

V lednu roku 2012 do kapely přichází Míňa, bývalý bubeník Z ničeho nic. A o půl roku později kytaristu Matese nahrazuje Filip. Po této změně sestavy se kapela po dlouhém dohadováním, rvaní, kopání a škrábání dohodla na novém společném názvu - Volkmen. Při této příležitosti kapela zahodila celý svůj starý repertoár a složila nový, v úplně jiném stylu.
Diskografie:
"PRVNÍ KAZETA" (2013)
Telefon:
737 047 603
Webová adresa:
Email:
kapela.volkmen@email.cz
Youtube klip:
http://www.youtube.com/user/VolkmenVideoTv?feature=watch

< zpět na seznam

 
Klik.tv Studio CI6 Partner OSA www.bratriwebu.cz - tvorba webových stránek, grafické práce, reklama Intelis