PLAY play  Media Player  |  Web
128 kbps
PRÁVĚ HRAJE

Seznam kapel

Název kapely:
Venefica
Fotka:
Město:
Olomouc
Země:
ČR
Členové:
Radim „Ray“ Zatloukal – zpěv Jarda „Jeff“ Novák – kytara, zpěv Alexandr „ Saša“ Zarivnij – kytara Marek „Marian“ Leždík – baskytara, zpěv Roman Mlynář – bicí
Styl:
Rock-metal
Informace o kapele:
Venefica hraje progresivní rock/metal s příměsí funku, rapu i hardcoru… Jejími členy jsou talentovaní mladí muzikanti, kteří jsou schopni zahrát nejen rockový nebo metalový nářez, ale i jazz a romantickou baladu.Koncertně se Venefica prezentuje od roku 2007. V roce následujícím vznikla v kapele dostatečná chemie k natočení první "studiové" desky, která byla vydána a pokřtěna 27. 10. 2008 v Olomouckém S-klubu. Na prvotinu Reflections of Reality vyšlo několik velmi pozitivních recenzí např. v časopisech Spark, Muzikus, Report, HardRocker a dalších.
Jedním z dosavadních největších úspěchů kapely je vítězství ve vyhledávací talentové soutěži Radegast Líheň 2009. Tam Venefica porazila přes 250 kapel různých hudebních žánrů. Díky prvnímu místu dostala šanci vystoupit na předních českých festivalech jako jsou Colours of Ostrava, Inkubátor, Štěrkovna Open Air apod.V létě 2009 také vyhrála diváckou soutěž České rockové lize a podle poroty se umístila na třetí příčce.Kapela odjela také půl jarního a celé podzimně-zimní turné jako host české metalové stálice – skupiny Arakain.
Diskografie:
2008 Reflections Of Reality
2012 Drowning Soul Syndrome
Telefon:
Webová adresa:
Email:
venefica@athrema.cz
Youtube klip:

< zpět na seznam

 
Klik.tv Studio CI6 Partner OSA www.bratriwebu.cz - tvorba webových stránek, grafické práce, reklama Intelis