PLAY play  Media Player  |  Flash
128 kbps
PRÁVĚ HRAJE

Seznam kapel

Název kapely:
První Hoře
Fotka:
Město:
Praha
Země:
Česká Republika
Členové:
Milan Urza, Pan Klaun, Robert Rajs, Medák, Jiří Hes
Styl:
Crossover/Alternative
Informace o kapele:
PRVNÍ HOŘE - cena Anděl za rockové album roku 2008 a Břitva za album desetiletí!
První hoře je už několik let jedna z nejvýraznějších skupin české nezávislé rockové scény. Kapela vyrostla z podhoubí české alternativy a od dob přelomového alba „Lamento“ si svou tvorbou získává operní pěvkyně i metalisty! Skupinu charakterizují energická a spontánní vystoupení a texty se silnou výpovědní hodnotou, které jsou dílem zpěváka a lídra skupiny Milana Urzy.

Zmiňované album „Lamento“ z roku 2008 si vysloužilo žánrovou cenu ANDĚL za rockovou desku roku a v roce 2011 bylo také oceněno v hudebních cenách BŘITVA cenou nejvyšší - ALBUM DESETILETÍ! Na jaro 2013 je plánováno dokončení nového alba.

PRVNÍ HOŘE – rock-metal-alternative band which won the Czech Grammy award in the Hard´n Heavy music category in 2008! Being a creative band with lots of gigs so far they have released four albums and a new one will be released in 2013.

PRVNÍ HOŘE is one of the most interesting bands in the field of Czech rock-alternative music. This band is characteristic by its energy, impulsive gigs and amazing avant-garde costumes so seeing them on stage is not just musical but also a theatrical experience. During the gig you might find yourself both laughing and crying but in the end after they finish the concert, you will certainly love them!
Diskografie:
Club Silencio (2011/Kontra Production)
Lamento (2008/Black Point Music)
Commedia dell´ arte (2006/Black Point Music)
Na Úpatí (2003)
Telefon:
+420 774 486 659
Email:
stepanka.kubickova@kontraproduction.cz
Facebook stránka:
Youtube klip:

< zpět na seznam

 
Klik.tv Studio CI6 Partner OSA www.bratriwebu.cz - tvorba webových stránek, grafické práce, reklama Intelis