PLAY play  Media Player  |  Flash
128 kbps
PRÁVĚ HRAJE

Seznam kapel

Název kapely:
Postres
Fotka:
Město:
Přelouč, Pardubice
Země:
Česká republika
Členové:
Filip Drábek - zpěv, klávesy, samply, ruchy, skladatel, textař (2009 - dosud) Tomáš Hlaváček - bicí (2009 - dosud) Matěj Pešta - alt saxofon, manažer (2009 - dosud) Tomáš Slonek - elektrická kytara, skladatel (2009 - dosud) Jan Pokorný - baskytara (
Styl:
Post/alternative rock
Informace o kapele:
Kapela Postres vznikla na počátku února roku 2009. Její členové pocházejí z Přelouče a Pardubic. Žánrově lze její tvorbu charakterizovat jako alternativní rock se silným vlivem post-rocku. Do toho se ale mísí další různé vlivy, kapela tak dokáže přitvrdit do metalu i zjemnit do pop rocku. Dle ohlasů posluchačů jsou v její hudbě i prvky psychedelie, resp. undergroundu. Kapela se snaží vytvářet zajímavou a neotřelou muziku a využívá k tomu klasického rockového obsazení s (pro tento žánr) poměrně neobvyklým prvkem saxofonu. Texty má jak v češtině, tak v angličtině.

Na kontě má již dvě nahrávky - EP "Teď už smíš" z roku 2009 a singl "Hloupý cit" z roku 2011. Vzhledem k širokému žánrovému rozpětí vystupuje s různými kapelami, kromě regionálních lze jmenovat jak pop rockové Ready Kirken, metalcorové Projekt Parabelum či undergroudndovou kapelu Už jsme doma. Kapela nyní vystupuje v Pardubickém kraji a blízkém okolí v klubech a na festivalech.
Diskografie:
2009 - EP "Teď už smíš"
2011 - singl "Hloupý cit"
Telefon:
731 200 821
Webová adresa:
Email:
postres.band@gmail.com
Youtube klip:

< zpět na seznam

 
Klik.tv Studio CI6 Partner OSA www.bratriwebu.cz - tvorba webových stránek, grafické práce, reklama Intelis