PLAY play  Media Player  |  Flash
128 kbps
PRÁVĚ HRAJE

Seznam kapel

Název kapely:
PEFR JAM
Fotka:
Město:
Třebíč
Země:
ČR
Členové:
Petr Mašek
František Voda
Matěj Žák
Adam Vrtal
Styl:
Rock - bigbeat
Informace o kapele:
Kapela PEFR JAM vznikla na jaře roku 2012 z muzikantů, které již omrzelo hrát převzatou tvorbu známých českých interpretů na vesnických zábavách. Proto jsme se zavřeli do zkušebny a začali skládat svoje vlastní autorské písničky. A tak tomu bude i nadále. Repertoár se skládá především z chytlavých tanečních rockových skladeb, ale lze najít i pár výjimek. Rádi bychom vystupovali především v klubech, ale nebráníme se i festivalům. Zkrátka kam budeme pozváni, tam bude pro naši kapelu ctí si zahrát a bavit lidi naší hudbou.

Pokud někoho zarazí náš název, nebo mu přijde velice podobný známé skupině PEARL JAM, nemusí se bát, že jde o nějaký cover, nebo revival. Stačí když si vezmete první dvě písmena z křestních jmen zakládajících členů - PEtr, FRanta, JArda, Matěj - a vznikne vám PEFR JAM :-)

Vítěz soutěže "Hudební hvězda Horáckých novin 2013".
Vítěz soutěže "Hudební hvězda Horáckých novin 2014".

V roce 2014 jsme poprvé uspořádali náš vlastní fesťáček nazvaný Jam fest, který se snažíme s každým rokem obnovovat.

V únoru 2015 jsme ve studiu CH-Records nahráli své debutové album nazvané "Buď svůj", které jsme pokřtili 4.6. na našem vlastním festivalu Jam fest. Kmotrem CD se stal náš skvělý kamarád a hostující zpěvák Drahoš Menčík. Na cédéčku dále hostují zpěváci Kristýna Nováčková a Pavel Němec, který se rovněž dal dohromady celý booklet.


Na jaře 2016 nás po čtyřech letech opouští bubeník Jaromír "Láňa" Láník a na jeho místo nastupuje mladý talentovaný bicmen Adam Vrtal.

9.7. 2016 na jihlavském Vysočina festu, jsme vyhráli soutěž "Autorská kapela Vysočiny 2016".
Diskografie:
CD - Buď svůj /2015
Telefon:
730819081
Webová adresa:
Email:
pefrjam@seznam.cz
Facebook stránka:
Youtube klip:

< zpět na seznam

 
Klik.tv Studio CI6 Partner OSA www.bratriwebu.cz - tvorba webových stránek, grafické práce, reklama Intelis