PLAY play  Media Player  |  Flash
128 kbps
PRÁVĚ HRAJE

Seznam kapel

Název kapely:
Big S
Fotka:
Město:
Čáslav
Země:
Česká Republika
Členové:
Michal Majčl Říha: Zpěv / Pozoun

Tomáš Mary Mareš: Trumpeta

Jarda p.Lorenc Šorejs: Saxofon

Libor Čonkyn Zdeněk: Pozoun / Baskřídlovka

Jiří Zohan Bárta: Vokál / Kytara

Jan Kozy Kozák: Baskytara

Danda Šorty Růžička: Bicí nástroje
Styl:
Wo
Informace o kapele:
Big S je čáslavská kapela, která vznikala na konci roku 2016 z party přátel poslouchajících různé žánry a vnímajících muziku dosti odlišně. Styl , který Vám tento band bude přinášet se s určitostí nedá zaškatulkovat. Mějte strach snad ze všeho co je možné na nástroje vytvořit.

Základní kámen této skupiny byl položen při alkoholickém dýchánku bývalých členů mládežnického dechového orchestru v Čáslavi. Myšlenka byla udržena až do rána, a tak se nápad začal stávat pomalu skutečností. Po odchodu části muzikantů z jedné spřátelené kapely padlo slovo a pár panáků a kostra tohoto tělesa byla na světě. Posledním článkem do této pomyslné mozaiky byl baskytarista, který se ke kapele přidal pár týdnů před plánovaným natáčením prvních nahrávek.

Název Big S vznikl z původní myšlenky Big Ass. Na (ne)štěstí zpěvákův bratr pronesl větu, že je to dosti vulgární, a proto tato inovace, která byla pokřtěna ke spokojenosti všech členů ansáblu.

V půlce roku 2017 kapela natáčí první singly a při prvním oficiálním vystoupení roku 2018 na TPCA Beat Festival. zvítězili a mohli si odnést hlavní cenu 50 000,-kč.
Diskografie:
Telefon:
+420 777 762 217
Webová adresa:
Email:
kapelabigs@seznam.cz
Youtube klip:
https://www.youtube.com/watch?v=veb5ymQDs1I

< zpět na seznam

 
Klik.tv Studio CI6 Partner OSA www.bratriwebu.cz - tvorba webových stránek, grafické práce, reklama Intelis