PLAY play  Media Player  |  Web
128 kbps
PRÁVĚ HRAJE

Jak podpořit naše rádio

Vážení posluchači, příznivci, fanoušci ...


  Pokud se vám naše internetové rádio líbí, budeme rádi, když nás podpoříte jakýmkoliv způsobem. Možností, jak to udělat, je mnoho. Již od roku 2009 podporujeme převážně české a slovenské namainstreamové kapely a tím, že podpoříte nás, podpoříte hlavně tyto kapely.

  Internetové Rádio SoundWave nejlépe podpoříte tím, že pošlete finanční dar na naše konto 2600295905/2010. Můžete přispívat i pravidelně. Dary občanskému sdružení je možné i odečíst z daně. Kontaktujte nás ohledně podpisu smlouvy.

  Dejte vědět svým známým, kde a jak mohou internetové Rádio SoundWave poslouchat. Řekněte jim adresu naší webové stránky a jak si mohou rádio pustit.

  Na facebooku si najděte stránku internetového rádia tak, že zadáte do okna vyhledávání Rádio SoundWave a klikněte na „To se mi líbí“. Potom navrhněte stránku svým přátelům.

  Máte své webové stránky? Budeme rádi, pokud na nich budete sdílet odkaz na naše internetové rádio – radiosoundwave.cz a umístíte na nich naše logo, které vám rádi zašleme. Stačí napsat na náš e-mail: info@radiosoundwave.cz.

  Pořádáte-li nějakou hudební akci v rámci formátu našeho internetového rádia, napište nám a my se s Vámi domluvíme na mediální podpoře. Za propagaci rádia SoundWave na akci vám budeme propagovat akci v rádiu.

 Za zprostředkování sponzorství pro naše internetové rádio vám dáme odměnu v podobě předem domluveného procenta z částky sponzorského daru.

 


                       Děkujeme za jakoukoliv podporu.

 

                                                       Tým vašeho internetového rádia SoundWave

 

MÉNĚ MAINSTREAMU, VÍCE DOBRÉ MUZIKY

RÁDIO SOUNDWAVE

 
Klik.tv Studio CI6 Partner OSA www.bratriwebu.cz - tvorba webových stránek, grafické práce, reklama Intelis