PLAY play  Media Player  |  Web
128 kbps
PRÁVĚ HRAJE

Aplikace

 Vážení posluchači,

rádio SoundWave můžete již poslouchat na každém kroku a to prostřednictvím mobilní aplikace, která je určena pro Android.

Aplikaci vytvořila společnost Intelis, s.r.o. a stáhnout si jí můžete

ZDE

 

Doporučujeme Vám další mobilní aplikaci společnosti Intelis, s.r.o. s názvem InCity. Je to mobilní aplikace umožnující efektivní komunikaci mezi městskou samosprávou a obcanem/turistou.

Kliknutím na logo InCity budete přesměrováni na stránku, kde si aplikaci můžete stáhnout.

 

Na závěr několik slov o tvůrci aplikací, společnosti Intelis, s.r.o.:

   Společnost Intelis, s.r.o. byla založena v roce 2008 a orientuje se na poskytování komplexních služeb v oblasti vývoje software na zakázku, služeb technické podpory a odborného poradenství.
Rovněž se zabývá vývojem mobilních aplikací na zakázku, především na platformách Android a iOS, vlastním projektem v této oblasti je mobilní aplikace pro města inCity, která je určena jak pro občany, tak i pro návštěvníky města.
V červnu letošního roku rozšířila firma produktové portfolio o další 2 nové služby pro zákazníky – účetní služby a realitní kancelář.
Stejný měsíc obdržela firma certifikát o vítězství v soutěži Firma roku za rok 2012, kterou pořádá Jihočeská hospodářská komora. Rok předtím skončila společnost na druhém místě.
V současné době má firma sídlo v Písku a pobočky v Českých Budějovicích a v Praze, zaměstnává více jak 40 lidí.

 

 
Klik.tv Studio CI6 Partner OSA www.bratriwebu.cz - tvorba webových stránek, grafické práce, reklama Intelis